William Alden (Deceased 1987) | ||
Patricia Andreatas (Panco) (Deceased 2013) | ||
Catherine Andringa ((Teacher)) (Deceased 1987) | ||
Mark Austin (Deceased 2017) | ||
Daniel Blake (Deceased 2013) | ||
Lorna Brady (Deceased Year Unknown) | ||
Rebecca Bragg (Coppola) (Deceased Year Unknown) | ||
Brad Brimacombe (Deceased Year Unknown) | ||
Don Brown (Deceased Year Unknown) | ||
Leartis Brown (Deceased 2004) | ||
Susan Brown (Mulkey (Deceased)) (Deceased 2013) | ||
John Bruce (Deceased Year Unknown) | ||
Michael Cain (Deceased Year Unknown) | ||
Mary Callahan (Allen) (Deceased 2021) | ||
Susan Callaway (Deceased Year Unknown) | ||
Cheryl Carpenter (Gow) (Deceased 2019) | ||
Kathy Clark (Deceased 1999) | ||
Debbie Cobb (Deceased 1994) | ||
Patricia Collier (Deceased 2007) | ||
Tim Conte (Deceased 2016) | ||
Cammie Cooklock (Deceased 2020) | ||
Michael Cross (Deceased 2015) | ||
Rebecca Dean (Lyons) (Deceased Year Unknown) | ||
Vincent DeFrancesco (Deceased 2011) | ||
Roy Eicher (Deceased 2017) | ||
Roger Farias (Deceased 2015) | ||
John Ford (Deceased 2013) | ||
Jack Garbart (Deceased 2009) | ||
Ralph Gell (Deceased 2007) | ||
Paul Griswold (Deceased Year Unknown) | ||
William Griswold (Deceased 2011) | ||
Jeanie Harris (Qamar) (Deceased 2018) | ||
Albert Havener (Deceased 2010) | ||
Patricia Herman (Moran) (Deceased 2006) | ||
Robin Hill (Baker) (Deceased 2019) | ||
Danny Hood (Deceased 2009) | ||
Philip Houston (Deceased 2022) | ||
John Isler (Deceased 2021) | ||
Michael King (Deceased Year Unknown) | ||
Samuel Klaskow (Deceased Year Unknown) | ||
Samuel Larson (Deceased Year Unknown) | ||
Monroe "Rabbi" Linn (Deceased Year Unknown) | ||
Sue Loick (Deceased 2008) | ||
Daniel Ludwick (Deceased 2020) | ||
Debbie May (Deceased Year Unknown) | ||
Patsy McCutcheon (Burgess) (Deceased 2020) | ||
Lynn McLean (Deceased 2016) | ||
Bob Moreland (Deceased Year Unknown) | ||
Teresa Oldham (Young) (Deceased 2006) | ||
Lawrence Owen (Deceased Year Unknown) | ||
Ron Phaneuf (Deceased 2012) | ||
Mary Pollett (Muller) (Deceased 2018) | ||
William Pratt (Deceased Year Unknown) | ||
Harry Prine (Deceased Year Unknown) | ||
Richard Purnell (Deceased 2013) | ||
Keith Putt (Deceased 2018) | ||
Bertha Quarterman (Deceased Year Unknown) | ||
Julie Rigsby (Moore) (Deceased 2012) | ||
Mattie Roberts (Deceased Year Unknown) | ||
West Ross Jr. (Deceased 2021) | ||
Roseanne Salch (Powers) (Deceased 2010) | ||
Andre Samuels (Deceased 2001) | ||
Daniel Sayles (Deceased 2022) | ||
Monte Schneider (Deceased 2009) | ||
Carolyn Sellers (Deceased 2017) | ||
Patrick Shaw (Deceased 2004) | ||
Michael Siebert (Deceased Year Unknown) | ||
James Sommers (Deceased Year Unknown) | ||
Christine Sorenson (Deceased Year Unknown) | ||
Tony Stull (Deceased Year Unknown) | ||
Giselle Stutler (Fischer) (Deceased 2024) | ||
Susan Sutterlin (Deceased 2015) | ||
Lance Tabor (Deceased Year Unknown) | ||
Alexander Talley (Deceased 2011) | ||
Bonnie Touchton (Suber) (Deceased 2019) | ||
Mark Travis (Deceased 2011) | ||
Sharon Volk (Deceased 2022) | ||
William Walters (Deceased Year Unknown) | ||
Darlene White (Gee) (Deceased 2023) | ||
Mark Wray (Deceased 2023) | ||
Jerry Yagmin (Deceased Year Unknown) | ||
William Yancey (Deceased Year Unknown) |
If you are aware of a Classmate who should be added to this page please let us know.